Звернення до міського голови Вознесенська

Тема в разделе "Власть и Общество (политика)", создана пользователем Лось Вознесенский, 20 авг 2017.

 1. Лось Вознесенский

  Лось Вознесенский прохожий

  Регистрация:
  20 авг 2017
  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0
  Пол:
  Мужской
  Іформаційно-аналітичний (пока не існуючий) портал

  «ВОЗНЕСЕНСЬК СТОПФЕЙК»

  ____________________________________________________________________

  м. Вознесенськ, Миколаїв. обл, 56500,

  voz(щось має бути).com.ua; Mishavoznes@i.ua,

  від 21.08.2017р.

  452

  Вознесенському

  міському голові

  Лукову В.Д.  Шановний Віталію Дмитровичу!


  Звертаємось до Вас з проханням розглянути та направити до міської ради Вознесенська проект рішення, щодо надання інформації стосовно інформаційного ресурсу voznesenskonline.com.ua, зареєстрований 11/12/2016, який саме з часу заснування використовує символіку міста Вознесенськ.

  Просимо надати для публічного огляду документ (або завірену копію) дозволу вказанному ресурсу використовувати символіку міста Вознесенськ, згідно з рішенням сессії Вознесенської міської ради від 16.10.2014 р. №17 Про затвердження Герба міста Вознесенськ, та згідно твердження «Використання символіки міста Вознесенська у випадках, які не є обов'язковими, здійснюється за умови отримання дозволу. Використання міської символіки без такого дозволу забороняється, а до порушників цієї заборони застосовується штрафні санкції відповідно до чинного законодавства. Особа, яка планує використовувати символіку з комерційною метою, зобов'язана сплачувати збір за її використання у розмірі і порядку, визначеному міською радою. Відтворення символіки міста, незалежно від їх розмірів та техніки виконання повинне точно відповідати кольоровим або чорно-білим зображенням, які затверджені міською радою.»

  Якщо такого дозволу не має, то притягти до відповідальності адміністрацію сайта та застосувати штрафні санкції на ресурс voznesenskonline.com.ua за використання символіки з 11/12/2016 по 20/08/2017 відповідно до чинного законодавства. Адміністрація ресурсу повинна надати інформацію щодо використання своїх ресурсів в комерційних цілях, та копії документів про сплату збору у розмірі та порядку, визначеному міською радою.

  В цій справі Вас мають підтримати міські депутати, та ще раз підтвердити, що вони та ви не зрадили «Революцію Гідності».

  Також, просимо вжити вказані вище дії до людини, яка приховується за ніком «Миши Вознесенского», що не поважає норми суспільної моралі та дозоляє собі непристойно висловлюватись у соц мережах, та дискредитує вознесенців та символіку міста.

  Враховуючи, що поведінка людини, яка приховується за ніком «Миши Вознесенского» є провокацією для суспільства однак виправима, можливе лише на Ваш розгляд, заслуховування людини, яка приховується за ніком «Миши Вознесенского» на найближчій сесії ВМР 22 вересня 2017р. з приводу його аморальної поведінки, та функціонування інформаційних ресурсів, власником яких він є.

  Нагадаю, що громадськість міста постійно скаржиться на висловлювання людини, яка приховується за ніком «Миши Вознесенского», та його можливе ухиляння від сплати податків в бюджет громади міста.

  Головний редактор Лось Вознесенський


  Знімок екрана з 2017-08-20 14-23-49.jpeg Знімок екрана з 2017-08-20 14-24-08.jpeg
   
  Последнее редактирование модератором: 20 авг 2017
 2. Лось Вознесенский

  Лось Вознесенский прохожий

  Регистрация:
  20 авг 2017
  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0
  Пол:
  Мужской
  Іформаційно-аналітичний (пока не існуючий) портал

  «ВОЗНЕСЕНСЬК СТОПФЕЙК»

  __________________________________________________________________________

  м. Вознесенськ, Миколаїв. обл, 56500,

  voz(щось має бути).com.ua; Mishavoznes@i.ua,

  від 21.08.2017р.

  453

  Очільнику

  Вознесенського відділу поліції

  Шаповалову Д. В.  Шановний Дмитре Володимировичу!


  Звертаємось до Вас з проханням розглянути питання та вжити заходів щодо випадів та необґрунтованих образ від особи, яка приховується за ніком «Миша Вознесенский».

  Ця особа за невідомими мотивами образила депутата міської ради міста Вознесенська та просто мешканця нашого міста, чим нанесла чималої шкоди репутації та гідності людини. Особа, яка приховується за ніком «Миша Вознесенский», порушуючи норми Конституції України, зокрема статті 23 та 24, дає зрозуміти, що людина з татуюванням має статус в суспільстві нижче, чим людина без татуювання.

  Громадськість міста просить притягти до відповідальності адміністрацію сайту та провести слідчі дії щодо протиправних дій в соц мережах адміністрації ресурсу voznesenskonline.com.ua та за використання принижуючих висловів відповідно до чинного законодавства.
  Нагадаю, що громадськість міста постійно скаржиться на висловлювання людини, яка приховується за ніком «Миши Вознесенского», та його можливе ухиляння від сплати податків в бюджет громади міста.

  Головний редактор Лось Вознесенський
  Знімок екрана з 2017-08-20 15-27-54.jpeg

   
  Последнее редактирование модератором: 20 авг 2017
 3. WOLF

  WOLF опытный пользователь

  Регистрация:
  9 июн 2010
  Сообщения:
  503
  Симпатии:
  109
  Баллы:
  0
  p { margin-bottom: 0.21cm; }
  ПРО ЛАЗНЮ, МАРЕННЯ «КАБАНА» ТА «МІШУ ВОЗНЕСЕНСЬКОГО»


  Напевно, чимало з вознесенців хоча би один раз у житті відвідували громадську лазню. А хто в армії служив — й поготів. Тому яскраво розмальовувати тамтешню обстановку не має сенсу – всі голі, все навидноті. Чому за лазню згадав? Просто нинішні соціальні мережі нагадують мені саме громадські лазні радянських часів – скрізь бруд і цвіль, всі голі й вразливі до недобрих поглядів та глузливих слів. Ось чому принципово не реєструвався вконтактах, однокласниках, фейсбуках й усіляких твіттерах... Лише на Неофорумі зареєстрований під ніком «WOLF» кілька років поспіль. Втім моє справжнє прізвище всі форумчани добре знають, адже не раз ним підписувався.

  Давно не цікавлюся місцевою політикою і політиканами, увесь вільний час присвящаю роботі з документами по історії Вознесенщини — це мені цікаво, це мене «заводить».

  Аж раптом доходять до мене чутки, що якийсь «Міша Вознесенський» у ФБ на чім світ стоїть «парафінить» місцеву владу. Й ніби надто обурилася влада та почала вичисляти: хто це такий «Міша Вознесенський»? Думали-гадали, та й вирішили, що крім Сергія Ольховика просто нікому у славному Вознесенську обгаджувати владу... З“явився навіть ще якийсь «Лось Вознесенський» (його рога з вікон другого поверху білого дому споглядають навіть на околицях міста), котрий про те саме – та як посмів «Міша Вознесенський»... і хто це такий взагалі? Знайти і знешкодити!

  Що за марення сивої кобили? Певен, найближчим часом почнуть з“являтися на Неофорумі «Кабан Вознесенський», «Орангутанг Вознесенський» та інші твариноподібні. І всі будуть полювати на «Мішу», який посягнув на честь якогось (хоч би нік вказали!) ДЕПУТАТА!

  Отже, опісля таких «здогадок» на мою адресу, поступлюся своїми принципами та днями зареєструюсь у Фейсбуці – принаймні хоча би почитаю, про що там пише мій «близнюк» Міша Вознесенський!

  Між іншим, у цій майже детективній історії одне гріє душу – ще не перевелися на вознесенській землі люди, думки котрих чіпляють за живе інших громадян. А про що пишуть? Та писати можна будь про що! У нас вільна країна! Звичайно, коли відверта брехня – це погано. А коли навіть є дешиця правди у написаному – слід замислитися відповідним особам, а не відшукувати «зрадника» по методології ВЧК-МДБ-КДБ.

  Нарешті, дам лише одну пораду «Лосю». В депутатському корпусі від Вознесенщини на обласному, міському й районному рівнях є «обранці», у котрих рильце не те що в пушку, а просто в щітині! Тому, щоб про «криштально чистих» депутатів ніхто й нічого поганого не писав й не говорив – хай обранці працюють й живуть чесно. І все буде ОК!
   
  Последнее редактирование: 22 авг 2017
  Лось Вознесенский нравится это.
 4. Лось Вознесенский

  Лось Вознесенский прохожий

  Регистрация:
  20 авг 2017
  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0
  Пол:
  Мужской
  Миша все беснуется со своими татуировками, видно в детстве ни в чем родители не отказывали, по мягкому месту не наказывали. Вырос эгоцентричным бесенком, который "всегда прав", даже когда не прав. :):):)
   
 5. anonimus

  anonimus прохожий

  Регистрация:
  4 сен 2017
  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0
  ЛАЙФ-ХАК (перекиньте в раздел "ЮМОР"):
  Как вызвать демона - Мишу Вознесенского.
  Для начала нужно купить кило татуированной селедки в "Катране" (если будут предлагать чек - ОТКАЖИТЕСЬ!!!). В детском городке "сказка" выкладываем из селедки слово "Харламбус" и делаем костер только из товарных чеков магазинов "магнит" и "копилка". Три раза громко прокричите: "Мой БОСС, приди!". К вам должен подойти человек в пальто и кепке и начать жрать селедку. Быстро напишите перед ним мелом число 20.7 и скажите "Зонирование!" Если услышите в ответ: "Люминь" три раза, значит обряд призыва прошел успешно.
   
 6. vasya-serega

  vasya-serega Moderator Команда форума

  Регистрация:
  18 апр 2010
  Сообщения:
  3.846
  Симпатии:
  156
  Баллы:
  0
  Ну його писанину можна почитати і на возфорі, зараз єстафету перейняв дехто Рекрут (клоун\фейк\співчуваючий, не важливо). Опусів скільки завгодно, корисною інформації відсотків 30-40%, усе інше - словесна муть і накиди лайна. Якщо зохочеться місцевої брудної політоти, можете ознайомитися.
   
 7. Сын Болозевича

  Сын Болозевича новичок

  Регистрация:
  30 авг 2015
  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0
  Скажите пожалуйста, у вас, что больше других проблем нет? Может быть стоит спросить городских и районных депутатов: Как жить дальше собираются? Как решать грядущие проблемы города Вознесенска в свете новых "реформ"? Откуда наполнять бюджет? Что делать с больницей и больными?Как лечить туберкулез и ВИЧ?, Что делать с наркоманами и притонами?
   

Поделиться этой страницей