Партия "Человек Разумный"

Тема в разделе "Партия "Человек Разумный"", создана пользователем Kolesnikov, 26 фев 2014.

 1. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.025
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Чсть 5. Королевство кривых зеркал або як депутати Вознесенської міськради стали потенційними співучасниками злочину.


  В нашей стране всё перевёрнуто с ног на голову.

  Слуги управляют своими хозяевами.

  По Закону власть в стране принадлежит народу. Народ делегирует свои полномочия депутатам. Значит, Советы - это власть. Советы назначают свои исполнительные органы - слуг народа, которые выполняют указания власти - Советов.

  Но у нас слуги-чиновники составляют списки своих хозяев-депутатов из зависимых людей и протягивают их при помощи админресурса и своих партий к власти. Потом делают из них послушных и управляемых кнопкодавов. И спокойно продолжают воровать.
  И депутаты Советов, разделённые по политическим партиям, по-прежнему, признают чиновников своей властью. И даже не все и не всегда ходят на заседания постоянных депутатских комиссий и сессии. Не говоря уже о конкретной работе по управлению своим населёнными пунктами. Такая получается власть на общественных началах, которая ничего не делает и ни за что не отвечает. Отбыли свой срок и ушли. А чиновники остались всё те же. Их власть не меняется. Многие сидят в кабинетах пожизненно, периодически меняя названиие своей очередной политической партии, флаги и портреты в своих кабинетах.

  Значит, во всех наших бедах виновны не слуги народа - чиновники, а сам народ, который безропотно голосует за кнопкодавов-депутатов от провладных партий.

  Секрет успеха в нормальном обществе определяют два слова - Честность и Порядочность. В нашей стране не пуганных идиотов всё наоборот.- если у вас этих качеств нет, то успех вам гарантирован.

  В нормальном обществе слова людей соответствуют их действиям, а в королевстве кривых зеркал - говорят одно, но делают -противоположное:

  «Насколько же прогнила чиновничья служба в государстве, насколько жажда наживы затмевает коллективный чиновничий разум», говорил . Николай Романчук, Герой Украины, затягивая в свои подземные хода очередные наворованные сокровища.

  И, вполне возможно, часть денег была украдена при ремонте канализационного коллектора в Вознесенске.


  Ось такий у нас народ, така влада.


  До сесії 23.12.16 я підготував інформацію, сподіваючись, що депутати створять комісію для перевірки фактів зловживань та не допустять прийняття об’єкту, який в любу мить може розсипатися.

  Але озвучити його з демонстрацією на екрані документів не мав можливості.

  У залі без проектору та мікрофону при шаленому спротиву мера і провладних депутатів мені вдалося озвучити тільки частину інформації.


  На засіданні постійної депутатської профільної комісії було продемонстровано комплект документів для обгрунтування необхідності прийняття Рішення «Про надання згоди...»

  Решта депутатів та громадськість не мала змоги з ними ознайомитися.

  Хоча справ йде про 14,5 мільйонів гривень, гучні кримінальні справи та потенційну небезпеку для каналізаційного господарства міста.

  На мій запит я отримав цей комплект документів.

  Що показав аналіз цих документів?

  1. Хронологія. Роботи закінчено у грудні 2015 року.

  Акт готовності об’єкту підписано 1 квітня 2016., через 3 місяці

  Сертифікат ДАБІ отримано 15. вересня 2016 року, через 9 місяців

  Лист про прийняття витрат надійшов до Вознесенська 11.11.16, через рік.

  Питання1. Що заважало підписати Акт готовності об’єкту відразу після закінчення робіт, а не через 3 місяці? ( На Акті всього три підписи : проектанта, підрядника та замовника).

  Питання 2. Чому Сертифікат ДАБІ, що «підтверджує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації» отримано не перед пуском, а тільки через 9 місяців?

  Питання 3. Чому Лист про прийняття витрат надійшов до Вознесенська тільки через рік після закінчення робіт?.


  2. Труби. У Акті готовності об’єкту до експлуатації вказані труби ПЕ 100... Але Сертифіката на труби не прикладається. І зрозуміло чому

  Труби для холодного водопостачання

  http://trubype.com.ua/images/pix/new/sertif/voda.jpg


  [​IMG]


  Сертифікат свідчить, що труби, які закладено у каналізацію сертифіковані для ХОЛОДНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ. та не відповідають стандартам для каналізаційних труб.


  Цей факт підтверджує Департамент захисту економіки Національної поліції України)

  https://pl.npu.gov.ua/mvs/control/mykolaiv/uk/publish/article/283994

  офіційний сайт національної поліції (Департамент захисту економіки Національної поліції України)


  Комерційна структура при проведенні аварійно-відбудовних робіт каналізаційного колектора встановила труби, що взагалі непридатні для використання. Гроші на їх придбання були виділені з бюджету. Відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати.
  Однак, згідно з проведеним дослідженням, обладнання не відповідає нормам ДСТУ, які зазначені у сертифікатах якості продукції. Встановлені товариством труби фактично непридатні для використання.
  Таким чином, службові особи товариства, заздалегідь знаючи про недоліки продукції, внесли до документів неправдиву інформацію. На підставі підписаних актів про виконання робіт отримали на рахунки бюджетні кошти.
  Слідчим Управлінням ГУ НП в Миколаївській області відкрито кримінальне провадження ч. 5 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.  Попередня сума збитків становить понад 9 мільйонів гривень.
  За вказані дії чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 7-ми до 12-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років та з конфіскацією майна.
  3. Сертификат ДАБІ, що «підтверджує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації».

  Можливі два варіанти. Перший. Проектант ( Фізична особа-підприємець Рудзік Р.Д). заклав на прохання замовника у проекті водопровідні труби. (Проекту у наданих матеріалах нема).

  ДАБІ перевірила тільки відповідність проекту, не перевіряючи відповідність труб. Хоча, що це за Державна Архітектурно Будівельна Інспекція, яка не відрізняє каналізаційну трубу від водопровідної?

  Другий. Інспектор ДАБІ побачив підміну труб і не підписував Сертифікат 9 місяців. Поки його не примусили. Тому. що у справі Романчука, який «допоміг знайти гроші», задіяні дуже поважні посадові особи

  В тот день, когда на всю Украину прогремело заявление министра экономического развития и торговли Айвараса Абромавичуса о коррупции в пропрезидентской партии и Кабмине, https://news.pn/ru/politics/154262

  Даже антикоррупционная прокуратура выполняет функцию защиты коррупционеров. Антикоррупционная прокуратура отказалась расследовать дело Романчука https://news.pn/ru/criminal/169195 И так очень во многих случаях. Об этом в интервью заявил главный военный прокурор Украины Анатолий Матиос. Сначала думали, что это дело уровня клерка райгосадминистрации, а потом, когда мы начали разматывать...

  Арестованные сокровища Романчука https://news.pn/ru/money/163118


  [​IMG]  http://www.ac-rada.gov.ua/doccatalog/document/16748378

  ВИСНОВКИ РАХУНКОВОЇ ПАЛАТИ

  ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ,

  Аудит ефективності використання коштів резервного фонду в 2015 році засвідчив, що Кабінет Міністрів України приймав рішення про виділення коштів з резервного фонду на заходи, які могли здійснюватися за відповідними бюджетними програмами, затвердженими у державному бюджеті, а також за рахунок коштів місцевих бюджетів, чим не дотримано вимоги частини першої статті 24 Бюджетного кодексу України. Зокрема, ... від 02.09.2015 № 892-р „Про виділення коштів для проведення аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася на напірному каналізаційному колекторі у м. Вознесенську Миколаївської області” з резервного фонду виділено 22,4 млн грн, з яких використано 14,6 млн гривень.

  4. Гарантій або страховника у підписанному Акті нема.


  Висновок.

  1.Якщо гроші дійсно вкрали, то казнокради повинні повернути їх державі.

  2. Якщо при ремонті було закладено невідповідні труби, то їх потрібно замінити на якісні за рахунок винних.

  3. Депутати повинні бути на кнопкодавами-співучасниками злочину, а державними людьми, відповідальними перед своїми виборцями. Тому що влада у їх руках.

  Згідно Регламенту надавати пропозиції щодо голосування мають право тільки депутати. Чотири депутати з демократичного блоку, яким я передав проект рішення з цього питання, або виступили у підтримку мера, або вигукували щось сидячі, або промовчали. Мою пропозицію головуючий -мер проігнорував.

  Про надання згоди на передачу з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат


  У зв’язку з :

  - дуже суттєвою вартістю виконаних робіт - 14461514,70 грн

  - відкриттям кримінального провадженняСлідчим Управлінням ГУ НП

  - виявленим використанням при проведенні робіт невідповідних матеріалів

  - відсутності гарантій підрядної організації на виконанні роботи, що не виключає можливість виникнення аварій

  Виходячи з необхідності боротьби з корупцією та захисту інтересів громади міста

  Згідно зі статею22 Регламенту Вознесенської міської ради VII скликання

  Пропоную створити Тимчасову контрольну комісію Ради.

  Згідно з п. 2 ст.22 Регламенту 2. Рішення про утворення тимчасової контрольної комісії Ради, її назву та завдання, персональний склад комісії та її голову вважається прийнятим, якщо за це проголосувало не менше однієї третини депутатів від загального складу Ради.

  Пропоную назву комісії - Тимчасова комісія з розгляду питання Про надання згоди на передачу з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат.

  Пропоную завдання комісії - вивчення наявних документів та офіційної інформації з питання Про надання згоди на передачу з державної власності у комунальну власність Територіальної громади м. Вознесенська витрат та підготовка проекту рішення з цього питання.

  Пропоную до складу комісії згідно з п.6 ст.22 Регламенту включити зацікавлених депутатів ( по 2 від демблоку та опблоку) та зацікавлених представників громадських організацій міста. Базуючись на конфлікті інтересів не включати до складу комісії представників виконавчої влади, яких при необхідності буде заслухано на засіданні комісії.

  Пропоную роботу комісії закінчити до сесії 30.12.16. А при наявності перешкод для отримання необхідної інформації - до наступної.

  Пропоную зараз провести голосування з цього питання згідно наданих пропозицій, які я передаю головуючому для проведення голосування щодо створення Тимчасової комісії».

  З 29 депутатів 26 проголосовали «За» прийняття витрат, 2-утримались, ПРОТИ - НІХТО. http://voznesensk.org/js/tinymce/uploads/documents/golosyvannya_22s_23.12.2016.pdf

  Так влада -депутати ( мишеня, якого перетворили у тигра) дозволила чиновникам (котам) і цього разу протягти через кнопкодавів черговий злочинний проект.

  " Скажи мне, что в мире презренней всего?
  - Дрожащий трусливый мужчина!
  - Скажи мне, что в мире презренней его?
  - Молчащий трусливый мужчина!" (Сократ)   
  Последнее редактирование: 24 дек 2016
 2. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.025
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Всё так просто: Хочешь быть счастливым - будь им!  Поздравляю всех с Новым годом!

  Желаю, чтобы все мы были здоровыми, счастливыми и богатыми как материально, так и духовно. И, самое главное, не ожидали этого подарка от деда Мороза, но активно участвовали в общественной жизни, делая её такой, как я нам сейчас пожелал.

  С Новым 2017 годом!  Кажется, что мы оказались в безвыходном положении : Украина превращена в колонию, правительство ворует, олигархи грабят, реки высыхают, леса вырубывают, народ вымирает...

  Где выход?

  Европа нам поможет? Ей нужна Украина как поставщик сырья и дешёвой рабочей силы.

  Революция? Революцию задумывают гении, осуществляют фанаты, а плодами пользуются подлецы. Что мы уже неоднократно наблюдали в последние годы.

  Реформы? Реформы правительство только имитирует для того, чтобы иметь возможность и дальше разворовывать кредитные деньги, всё глубже опуская народ Украины в долговую яму.

  Создать политическую партию? Политическая система устроена так, что финансирование политических партий и избирательных кампаний под силу только олигархам

  Но выход есть.

  И ключ к этой заветной двери находится в Новогоднем поздравлении, размещённом в начале этой статьи. Вот он:

  активное участие всех членов общества в общественной жизни.

  Почему-то у большинства из нас на генном уровне заложена информация о том, что каждый из нас является членом общества, которым кто-то командует. И эти командиры- власть, может быть плохой или хорошей. А наша участь - приспосабливаться к существующей власти, ругать её на кухне и ожидать, что кто-то другой вместо плохой власти даст нам хорошую.

  Но всё оказывается элементарно просто.

  Мы можем уже сегодня начать другую жизнь - честную, справедливую, достойную Человека Разумного.

  И нужно-то, всего лишь, - захотеть так жить

  И всё.

  Не нужно ни революции, ни реформы. Не нужно ни у кого забирать власть - ёё уже давно отдали в наши руки. Мы просто не хотим воспользоваться данной нам властью, чтобы уже сегодня начать жить по-человечески.

  Мы держим в руках ведро кристально чистой воды, но просим кого-то, чтобы дал нам глоток воды.

  По Конституции власть в Украине принадлежит народу : Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. (ст.5 Конституции Украины )

  Если народ не будет сидеть «в хате с краю» и ждать «Вашингтона з новим та праведним Законом», а все сознательно выберут среди себя лучших из лучших в депутаты всех уровней, будут контролировать их деятельность и деятельность исполнительных органов всех Советов, то и жизнь нашего общества станет такою, какую хотим мы, народ Украины.

  Нужно только желание жить по-человечески.

  А все технические проблемы имеют свои простые решения.

  Именно в этом кроется секрет успеха европейских стран - гражданское общество. Но мы, как дикари, видим только их материальные блага. Но, оказывается, чтобы жить так, как живут европейцы, достаточно начать так относиться к общественной жизни, как это делают они.

  Всё так просто: Хочешь быть счастливым - будь им!
   
  Последнее редактирование: 1 янв 2017
 3. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.025
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Она сознательно и цинично убивает пенсионеров, - Юлия Тимошенко раскритиковала пенсионную реформу
  http://barometr.info/news/n_yu/7170...henko-raskritikovala-pensionnuyu-reformu.html
  Я не вижу разницы между Гройсманом и Тимошенко.
  Но то, о чём она пишет тут, очень похоже на правду.
  Власть Украны работает на разрушение и уничтожение.
   

Поделиться этой страницей