Народный депутат Олександр Ливик

Тема в разделе "Власть и Общество (политика)", создана пользователем Kolesnikov, 30 окт 2014.

 1. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.098
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Я не хотел, чтобы нашим нардепом стал О.Ливик.
  Но раз он им уже стал, то он должен понять, что ВР - не кормушка и неприкасаемость, но законодательный орган государства, народ которого сделал европейский выбор.
  Гражданское общество обязано контролировать работу своих депутатов.
  Предлагаю в этой теме фиксировать наши депутатские наказы и соответствующие действия нашего нардепа. А также контролировать его присутствие на заседаниях ВР, активность, законодательное творчество. Мы наняли его на работу и обязаны контролировать, чтобы он работал хорошо.
  Забудем прошлое. Начнём с белого листа. Только наказ и конкретное действие в ответ. Если наказ нельзя выполнить - укажите причину. Если наказ реальный - укажите, что сделано.
  Александр Петрович, конечно же, прочтёт это сообщение. И, как умный человек и наш народный депутат, которому мы делегировали свои полномочия в высшем законодательном органе Украины, не упустит возможность рассказывать своим избирателям о своих добрых делах в Верховной Раде.
  Будет хорошо работать - мы войдём в его команду на следующих выборах. Ну а если так, как "попередник", то...

  Добавлено через 13 минут 16 секунд
  Наказ №1.
  Якщо до Кабміну, як завжди, попадуть не фахівці, а коаліційні ворюги, то змін на краще годі чекати.
  Прошу Вас, Олександре Петровичу, ознайомитися з текстом Звернення та діяти у Верховній Раді згідно з його рекомендаціями.
  Сергій Колєсніков, голова екологічної асоціації «Зелений світ» м. Вознесенська.


  ЗВЕРНЕННЯ
  представників організацій громадянського суспільства
  екологічного та правозахисного спрямування до Президента України та депутатів
  Верховної Ради України VIIІ скликання
  щодо першочергових кроків реформування в сфері охорони довкілля

  Шановний пане Президенте!
  Шановні депутати Верховної Ради України!
  Ми, представники національних та міжнародних громадських організацій у сферах охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та правозахисту, усвідомлюючи і розділяючи із суспільством високий рівень очікувань, пов’язаних із процесом глибоких змін суспільно-економічних та екополітичних відносин у нашій державі, звертаємося до Президента України та депутатів Верховної Ради України VIII скликання із пропозиціями щодо першочергових заходів у сфері екополітики для негайного впровадження новою національною владою України.
  Закликаємо до розуміння того факту, що збереження природної спадщини та екологічно збалансоване використання природних ресурсів країни відіграють ключову роль у формуванні державотворчих цінностей суспільства, безпосередньо впливають на якість та рівень життя громадян України. Якість довкілля впливає на тривалість нашого життя, формує естетичні та культурні засади розвитку нашого суспільства та визначає його майбутнє та майбутнє Україні в цілому. Через дотримання сучасних принципів охорони довкілля, в тому числі, формується імідж нашої країни в Європі та світі.
  Україна, як пост-чорнобильська держава і держава з низкою масштабних екологічних проблем та недостатнім рівнем екологічної культури серед органів влади та громадян має приділяти особливу увагу створенню ефективної системи екологічного врядування та інтегруванню екологічної складової в усі сфери суспільного життя.
  Державна політика в сфері охорони довкілля та використання природних ресурсів безпосередньо пов’язана із вектором розвитку нашої держави та відповіддю на питання, чи ми рухаємось до європейської спільноти або ж обираємо шлях недорозвиненої країни третього світу, чи ми піклуємося про здоров’я наших дітей або ж створюємо несприятливі для їхнього здорового життя умови. На жаль, на сьогодні ми змушені констатувати недостатнє усвідомлення пріоритетності екологічної складової на різних рівнях державного правління, що є недопустимим у розвиненій європейській державі, яку ми всі спільно будуємо. Ставлення до природної спадщини є питанням цивілізаційним, і необхідно докласти максимальних зусиль, щоб Україна вийшла на європейський рівень в галузі охорони довкілля.
  З огляду на найближчу перспективу формування нового уряду, ми хочемо привернути увагу Президента України та нового складу українського парламенту до питання формування системи управління у сфері охорони довкілля загалом та складу Міністерства екології та природних ресурсів України зокрема. Екологічна громадськість України прагне максимально використати момент формування нового уряду для викорінення негативних практик та схем, які існують і до цього часу у сфері охорони довкілля, і збудувати нову, прозору і підзвітну громадянам систему екологічного врядування.
  Перш за все необхідно викорінити негативну практику останнього десятиліття, коли на посаду міністра екології та природних ресурсів України здебільшого призначали близьких до керівництва держави чи його сім’ї людей, без відповідного професійного та управлінського досвіду. Посада буда як нагорода за заслуги перед групою людей або як частина механізму привласнення національних ресурсів. Останнім часом популярним стало призначення за політичними квотами, що призвело до повної руйнації Мінприроди, відтоку кваліфікованих кадрів, зміцнення корупційних схем, в яких задіяні державні службовці різних рівнів. Міністри та апарат, призначені таким чином, нездатні зрозуміти ні проблем у сферах екології та невиснажного використання природних ресурсів, ні викликів, що стоять перед цими сферами, ні критичну важливість вирішення екопроблем для суспільства, розв’язання яких є частиною якості життя та добробуту українського народу. При такому підході мета перебування на посаді полягає аж ні як не у реформуванні природоохоронної сфери, а навпаки у максимальному використанні службового становища для отримання доступу до природних ресурсів країни.
  Зважаючи на вищевикладене, вважаємо, що зараз як ніколи важливо і необхідно керуватися прозорими й обґрунтованими критеріями при призначенні фахівця на посаду Міністра екології та природних ресурсів України та у сфері охорони довкілля в цілому. Лише чіткі й зрозумілі критерії, які підтримує та з якими погоджується екологічна спільнота й громадськість України, разом з представниками законодавчої та виконавчої влади, дозволять прийняти ефективні кадрові рішення й уникнути численних помилок минулого та сьогодення при призначенні міністра, його заступників, начальників департаментів, очільників ЦОВВ, що пов’язані з охороною довкілля, директорів нацпарків, заповідників тощо.
  Зважаючи на це, кандидатура міністра охорони довкілля України, його заступників та начальників департаментів, очільників ЦОВВ, які реалізують політику у сфері охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів, директори нацпарків тощо повинні відповідати таким критеріям:
  ● вища профільна екологічна (або пов’язана із екологією) освіта, знання української, російської та однієї із європейських мов, бажано англійської або німецької;
  ● тривалий досвід професійної діяльності в сферах екології/довкілля, невиснажного/раціонального використання природних ресурсів, охорони навколишнього природного середовища та екологічної безпеки, а також/або безпосередня участь в управлінні екологічною інституцією, програмами, довгостроковими проектами, вагомими для екологічної спільноти і/або місцевих громад;
  ● обізнаність із європейським досвідом розвитку сфери екополітики/довкілля й екологічної безпеки, а також невиснажного/раціонального використання природних ресурсів, що має бути засвідчене відповідними публікаціями або освітою, практичною діяльністю, участю в проектах, які мали позитивний вплив на збереження довкілля та екологічно збалансований регіональний та місцевий розвиток;
  ● реноме чесного управлінця та довіра професійної спільноти, підкріплене публічністю декларації про доходи за останні 2-3 роки та відсутністю на даний момент компрометуючих матеріалів;
  ● відсутність в даний час конфліктних бізнес-інтересів, зокрема в сфері природокористування, енергетики, промисловості тощо;
  ● відсутність фактів керування державними (приватними) установами або державними програмами, які мали ознаки корупційності або не були успішними;
  ● неучасть у керівництві політичних партій (на час перебування на посаді);
  ● кандидат повинен публічно задекларувати власну волю до реформування галузі охорони довкілля та природних ресурсів, впровадження принципів демократії, прозорості та громадського контролю діяльності ввіреного йому міністерства чи іншого органу чи департаменту у сфері охорони довкілля.
  Окрім того, прагнемо звернути Вашу увагу до необхідності прийняти низку довгоочікуваних законодавчих актів, спрямованих на імплементацію міжнародних зобов’язань України у сфері охорони довкілля та створення важливих передумов для захисту довкілля та екологічних прав громадян в Україні.
  Це перш за все Закон України «Про оцінку впливу на навколишнє природне середовище», який створює механізм недопущення реалізації неконтрольованих екологічно небезпечних проектів, та низка законопроектів, які зупиняють незаконне ввезення в Україну небезпечних відходів, використання генно-модифікованих організмів та регулюють низку інших критично важливих для екологічної безпеки питань.
  Адміністративна реформа 2011 року спричинила фрагментацію екологічних інституцій через виокремлення із Мінприроди та створення нового центрального органу державної влади, ліквідацію територіальних управлінь Мінприроди та створення відповідних департаментів в облдержадміністраціях. Існує низка неузгодженостей щодо законодавчого регулювання повноважень новостворених органів, що створює хаос у розподілі відповідальності між центральними та регіональними екологічними органами і негативно впливає на ефективність екологічного врядування в Україні.
  Важливо провести реформування системи дозвільних документів у сфері охорони довкілля. Основними принципами реформи мають стати – зменшення кількості та підвищення ефективності дозволів, скасування подвійних дозволів, встановлення порогових значень природокористування/впливу, до досягнення яких дозвіл не потрібен, збільшення строку дії дозволів, запровадження Єдиного національного електронного реєстру дозволів у сфері охорони довкілля. Реалізація цих кроків серед іншого дозволить зменшити кількість працівників дозвільних органів, знищити в значній мірі корупційні схеми. Наступним кроком у цій сфері має стати впровадження європейської моделі інтегрованого екологічного дозволу.
  Перелік екологічних питань, які потребують невідкладного реагування, є довгим і подаємо його окремим документом. Втім зараз найважливіше завдання полягає у побудові прозорої та ефективної системи екологічного врядування, що є первинною передумовою реалізації усіх необхідних реформ у сфері охорони довкілля.
  МБО «Екологія-Право-Людина»
  ГЕПО «ЕкоПраво- Київ»
  РГО «Відродження», Татарбунари
  ВЕГО «Мама-86»
  ГО «Центр регіональних досліджень», Одеса
  ВГО «Національний екологічний центр України»
  Спілка "Громадянський дозор", Нікополь
  Молодіжний «Зелений Рух», Миколаїв
  Екологічна асоціація «Зелений світ», Вознесенськ
  ДГЕО "Голос Природи"/Дніпродзержинськ
  Звернення відкрите до підписання.
  http://epl.org.ua/novini/anons/backPid/1/article/7314/
   
  Последнее редактирование модератором: 31 окт 2014
 2. Larisa

  Larisa Moderator

  Регистрация:
  27 сен 2012
  Сообщения:
  1.524
  Симпатии:
  85
  Баллы:
  0
  Как же он может это понять, если ВР была и остаётся кормушкой и неприкасаемостью?
   
 3. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.098
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Лариса, для того и создана тема, чтобы чувство локтя не покидало новых депутатов.
  " Попередника" я несколько раз пытался достать в ВР - безрезультатно. Он всё время или спал, или давил кнопки за спящих.
  И понял я, что разговор с нашими нардепами нужно вести публично.
  Если Александр Петрович будет упорно не замечать наш форум, то будем применять другие методы общения народа со своими слугами.
  Так переможемо!
   
  Последнее редактирование модератором: 31 окт 2014
 4. lydmila

  lydmila опытный пользователь

  Регистрация:
  12 янв 2014
  Сообщения:
  487
  Симпатии:
  29
  Баллы:
  0
  Уважаемый С.Т.,неужели вы решили действовать? Браво!

  Добавлено через 5 минут 45 секунд
  В этом деле, я всегда вас буду поддерживать.Я вас не люблю( как вы утверждаете, ---у меня есть кого любить), но всегда преклоняюсь перед вашим проффесионализмом.
   
 5. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.098
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  У народа Украины нет политической партии, способной сделать его здоровым, богатым и свободным http://neoforum.net/showthread.php?t=1502
  И на этих выборах его заставили выбирать между плохими и очень плохими партиями и депутатами.
  Украина была и остаётся оккупированной международными банкирами, сырьевым и трудовым ресурсом для Европы.
  Я действовал, действую и буду действовать, чтобы народ Украины, как и народы всех стран Земли, был здоровым, богатым и счастливым. А жизнь на нашей планете длилась вечно.

  И очень приятно, что на этом маленьком и конкретном этапе работы Вы, lydmila, будете меня поддерживать
   
 6. pashka

  pashka эксперт

  Регистрация:
  16 апр 2010
  Сообщения:
  1.188
  Симпатии:
  177
  Баллы:
  0
  Сегодня, 4 ноября, в ньюз-руме Інше ТВ мы общаемся с Александром Ливиком, победителем парламентских выборов на 131-м одномандатном округе.

  Будем говорить о том, как ему удалось победить политического мастодонта в Вознесенске Юрия Гержова, и как Александр Ливик собирается «вписаться» в новый парламент.

  Смотрите нас в прямом эфире с 13.15.

  http://inshe.tv/
  Прямо сейчас!!!

  Добавлено через 8 минут 29 секунд
  Слушаю, говорит что от демократических сил, на николаевщине не прошёл не один кандидат))
  надеюсь будет запись..

  Добавлено через 1 час 42 минуты 38 секунд


  Экс-регионал Александр Ливик, одержавший победу на парламентских выборах по 131 мажоритарному округу в Николаевской области заявил, что принял решение обратиться в суд, чтобы привлечь к ответственности своих конкурентов на прошедших выборах Андрея Стулина, Эрика Григоряна и Юрия Гержова за распространение о нем неправдивой информации.

  Об этом Александр Ливик рассказал сегодня, 4 ноября, во время своей пресс-конференции.
  В частности, речь идет о распространенной во время избирательной компании избирательными штабами Андрея Стулина и Эрика Григоряна информации о том, что он якобы возил молодчиков в Киев прошлой замой, когда там проходила акция протеста на Майдане, а также информации о том, что Александр Ливик принимал у себя сепаратиста Олега Царева, которого весной избили в Николаеве.

  — Я с Царевым никогда знаком не был, заявляю ответственно. Поэтому попрошу Григоряна в суде подтвердить или опровергнуть такую информацию, - сказал Александр Ливик.

  Он аргументировал это тем, что у него есть семья и маленький ребенок, вместе с которыми он планирует остаться жить в Вознсенске.

  — У меня коллектив, который меня поддерживает, 450 человек и 450 еще человек наших ветеранов, пенсионеров, которые ушли из нашего коллектива на пенсию. И я не хочу на себе нести то клеймо, неоправданное, которое мне хотят поставить, - сказал он.

  Александр Ливик отдельно остановился также на Юрии Гержове, который в прессе открыто заявлял о том, что он захватил десятки гектар земли под Вознесенском, выпилил лес и раскопал карьеры, и даже лишил жителей Вознесенска питьевой воды.

  — Я думаю, что за такие утверждения придется отвечать, - подытожил он, отметив при этом, что специально не хотел подымать этот вопрос до 26 октября, чтоб не ввязываться в интриги, а решить проблему цивилизованным путем, через суд.

  Также Александр Ливик расскзаал журналистам, что разошелся с экс-главой облсовета Игорем Дятловым на идеологической почве, но сохранил рабочие отношения.

  http://nikvesti.com/news/politics/61019
   
  1 человеку нравится это.
 7. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.098
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  «Александр Ливик отдельно остановился также на Юрии Гержове, который в прессе открыто заявлял о том, что он захватил десятки гектар земли под Вознесенском, выпилил лес и раскопал карьеры, и даже лишил жителей Вознесенска питьевой воды».
  http://nikvesti.com/news/politics/61019

  «Также Александр Ливик расскзаал журналистам, что разошелся с экс-главой облсовета Игорем Дятловым на идеологической почве, но сохранил рабочие отношения».

  С точки зрения экологии Гержов прав. До того, как он с Москаленко и Бурдиным уволили меня с комитета по охране природы («не сработался с властями»), я серьёзно изучил подземное озеро питьевой воды. На карте геологов обозначены контуры уникального возобновляемого подземного озера.
  И Зелёный Гай расположен на крышке этой чаши питьевой воды.
  Это озеро – подарок нашего Буга доисторических времён. Меняя своё русло, он отложил ценнейший песок, о котором знают и в Москве. И ЮУ АЭС на нём строилась.
  Именно из-за нашего «золотого» песка и лишают нас нашей питьевой воды.
  Ворюги-хапуги из бывшей партсовхозноменклатуры грабят наши недра, вскрывают крышку нашей чашки с питьевой водой. Песок, который служил фильтром для пополнения озера талыми и дождевыми водами, развозят по всему свету. Озеро оголяется и загрязняется. А без песчаного фильтра можно забыть о качественной питьевой воде. Несколько уродов обогащаются, а мы пьём воду из Буга, отфильтрованную от лягушек при помощи инфильтрационного водозабора.
  Знаю о двух фактах «странного» пожара в сосновых лесах, на месте которых появились карьеры.
  А кто именно является «генералом песчаных карьеров» - документально подтвердить не могу.
  Судя по приведенным цитатам, Гержов знает. Я слышал и о Дятлове. Не песчаные ли «рабочие отношения» сохранил с ним А.Ливик?
  Ну а насчёт «идеологической почвы» Дятлова и А.Ливика, по-моему, тут вообще говорить не приходится. Зачем говорить о том, чего нету.

  Первый официальный шаг нашего нардепа сделан – разборка с бывшими конкуретами на место у кормушки. А вот насчёт работы в ВР в соответствии с депутатским наказом №1 молчит. Или он, как и Гержов, думает, что раз уже попал в ВР, то про избирателей уже можно забыть?
   
  Последнее редактирование модератором: 4 ноя 2014
  1 человеку нравится это.
 8. pashka

  pashka эксперт

  Регистрация:
  16 апр 2010
  Сообщения:
  1.188
  Симпатии:
  177
  Баллы:
  0
  "Гость дня". Александр Ливик.

  [ame="http://www.youtube.com/watch?v=_6clQ3oKPJE"]http://www.youtube.com/watch?v=_6clQ3oKPJE[/ame]
   
 9. Алёна

  Алёна опытный пользователь

  Регистрация:
  8 апр 2012
  Сообщения:
  453
  Симпатии:
  12
  Баллы:
  0
  м-да...
  Центр.
  Інформація до роздумів.
  Юстас.
   
 10. Taras

  Taras новичок

  Регистрация:
  25 фев 2014
  Сообщения:
  39
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0

Поделиться этой страницей