Южно-Украинская АЭС

Тема в разделе "Экология", создана пользователем Prokopenko, 10 авг 2012.

 1. pashka

  pashka эксперт

  Регистрация:
  16 апр 2010
  Сообщения:
  1.186
  Симпатии:
  177
  Баллы:
  0
  Аварійне відключення III енергоблока.
  [​IMG]
  19 січня 2017 року о 12 годині 29 хвилин за аварійною заявкою третій
  енергоблок Южно-Української АЕС відімкнено від енергомережі для
  визначення причин погіршення вакууму в конденсаторі турбоагрегата.
  При перехідних процесах відключення енергоблока порушень умов та меж безпечної експлуатації не було.
  Обладнання першого енергоблока ЮУАЕС працює в заданому режимі. На другому енергоблоці триває планово-попереджувальний ремонт.
  Радіаційний стан на атомній станції відповідає нормам безпеки.
  Радіаційній фон на промисловому майданчику перебуває на рівні природних
  фонових значень, які було заміряно до пуску АЕС. На
  19 січня 2017 року він складає 0,09 мкЗв/год. Викиди та скиди
  радіоактивних речовин в навколишнє середовище не перевищують
  встановлених допустимих значень.
  джерело: http://www.sunpp.mk.ua/ru/news/news_sunpp/4510
   
 2. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.025
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  "У атома довге життя. У людини коротка пам'ять"


  2017-02-19 04:58:36

  На сайті ЮУ АЕС замість проектних 1000 МВт з'явилася наступна інформація

  Енергоблок №1  419  МВт  Енергоблок №2  1029  МВт  Енергоблок №3  1014  МВт  Наша ядерна сусідка демонструє проведення двох вкрай небезпечних та економічно безглуздих експериментів : зменшення потужності ядерних реакторів у вихідні дні на першому енергоблоці та одночасне перевищення проектної потужності на другому та третьму - маразм!. Один блок переводять на половину потужнсті ( команда диспетчера енергосистеми - нема куди зливати надлишок електроенергії), а два інших "ветхих" продовжених енергоблоків примушують видавати більше, ніж вони можуть. Але ж для чого ризикувати?! Куди дівати ті кримінальні понадпроектні мегавати?
  І те, і друге є порушенням Регламенту експлуатації атомної станції - енергоблоки атомної станції розраховані на 30 років безпечної експлуатаці за умови безперервної їх роботи у базовому режимі генерації на номінальній потужності 1000 МВт. Відхилення від Регламенту роботи не тільки скорочує час роботи енергоблоків у безпечному режимі менше проектних 30, але й може привести до тяжкої аварії (а до не дуже тяжких вже приводило раніше неодноразово).
  І ДІЯРУ нема, і мінеко нема, і екологічних департаментів районих та обласної держадміністрацій нема,... Та й громадянського суспільства, контролюючого все у своїй державі, також нема.

  І нас також дуже скоро може не стати.

  Аварія на Чорнобильській АЕС почалася з проведення експерименту, метою якого було подивитися, як поводить себе реактор на малих потужностях. Побачили... Тягар Чорнобиля став , по визнанню Горбачова, однією з причин розвалу СРСР. Пограбована та вкинута у боргову яму Україна просто не витримає ще однієї ядерної катастрофи.

  Весь світ зрозумів, що не можна експериментувати з "мирним" атомом. Але не Україна. Тут вже забули чоробильську ядерну катастрофу. І Фукусіми їм замало. Треба ще раз наступити на ядерні граблі.

  І бігом біжать до нової ядерної катастрофи. І наша южка попереду усіх.

  Неначе для гарантованого отримання негативного результату - чергової глобальної техногенної ядерної катастрофи, на ЮУ АЕС одночасно проводять декілька небезпечних експериментів:

  1. Ядерна авантюра з продовженням експлуатації ядерних енергоблоків понад 30-річний термін проектної беспечної роботи (двом з трьох блоків ЮУ АЕС вже підвищено пенсійний стаж на 10 років з подальшим підвищенням ще на 10 .... Доки втомлені блоки самі себе вибухом не звільняться від хижаків - експлуататорів).

  2. Заміна штатного ядерного палива на американське. Експерименти на працюючому енергоблоці у густонаселенному регіоні півдня України з метою пристосування конструкції американського палива для російських ядерних реакторів

  3. Збільшення потужності енергоблоків понад проектну.

  4. Зменшення потужності ядерного реактору протягом доби та у вихідні дні.

  5. Експерименти з технічним водозабезпеченням атомної станції.

  6. Експерименти з Ташлицькою гідроакумулюючою електростанцією.

  7. Експерименти з рівнем Олександрівського водосховища

  8. Експеримент над населенням регіону, річкою Південний Буг та в недалекому минулому кращими у світі чорноземами щодо їх реакції на постійний скид гарячого густо підсоленого радіоактивного коктейлю з технічної водойми-охолоджувача у нашу питну та зрошувальну воду.

  9. Плани будівництва нових енергоблоків на ЮУ АЕС
  10. Чи може Україна гарантувати безпечну експлуатації своїх АЕС в умовах тотальної корупції та зловживань навколо АЕС ?

  Та інші.
  І розлетяться по свох заморських "хатинках" за награбовані у нас гроші злодії- експериметатори-експлуататори після отримання негативного результату в наслідок хоча б одного експерименту.

  А ми літати не вміємо. Та й летіти нам нема за що Та й нема куди.

  Україна буде або без’ядерною, або безлюдною.

  "У атома довге життя. У людини коротка пам'ять"
   
  Последнее редактирование: 19 фев 2017
 3. Дезинтегратор

  Дезинтегратор прохожий

  Регистрация:
  17 апр 2017
  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0
  Пол:
  Мужской
  Южноукраинская АЭС уже не один год отравляет своими токсическими выбросами реку Южный Буг и все то что питает вода. В воде обнаружены радионуклеиды после начала использования топлива компании Вестингауз, а это уже катастрофа. Проверки радиационной загрязненности в регионе никто не проводит.
   
 4. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.025
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Нема пророків у своїй Вітчизні.

  Аж бігом біжить Україна до нової ядерної катастрофи, яка зітре її з карти світу

  Цього ранку мій візит до сайту нашої ядерної сусідки приніс чергову неприємність.

  На табло ЮУ АЕС я побачив, що другий енергоблок «потух» :

  2017-09-28 04:23:10

  Енергоблок №1


  991


  МВт

  Енергоблок №2


  0


  МВт

  Енергоблок №3


  979


  МВт

  Сайти южки та ДІЯРУ зберігають спокій - ніякої інформації про


  аварію.
  Довелося зайнятися приватним розслідуванням.

  «24 вересня 2017 року о 12 год 53 хв по закінченню капітального планово-попереджувального ремонту перший енергоблок Южно-Української АЕС підключено до енергосистеми України.» https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5617-po-zakinchennyu-planovo-poperedzhuvalnogo-remontu-pershiy-energoblok-yuzhno

  «Для того, щоб надати можливість першому енергоблоку ЮУ АЕС вийти після ремонту на проектну потужність ( 4-й рік роботи після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації -Експеримент №1) довелося перевести у нештатний, тобто небезпечний, режим роботи 2-й енергоблок (Експеримент №2), який також працює вже 2-й рік після закінчення проектного терміну його безпечної експлуатації (Експеримент №3)»... https://news.pn/ru/blogs/188645


  Режим таки,да - небезпечний. І цього разу аварія не примусила себе довго чекати.


  «28 вересня 2017 року о 04 год 22 хв другий енергоблок Южно-Української АЕС відімкнено від енергомережі дією електричних захистів» https://www.sunpp.mk.ua/uk/article/5636-drugiy-energoblok-yuzhno-ukrayinskoyi-aes-vidimkneno-vid-energomerezhi


  Про можливість запланованої ядерної катастрофи на атомних станціях України я вже багато писав на ПН ( https://news.pn/ru/blogs/188645 https://news.pn/ru/blogs/188121 https://news.pn/ru/blogs/187863 https://news.pn/ru/blogs/181132 https://news.pn/ru/blogs/177586 ... ).

  Цього разу, мабуть, пронесло. Наша «відкрита та гласна» ЮУ АЕС мовчить про причини та наслідки аварійного відключення 2ЮУ АЕС. Але на сайті ДІЯРУ вдалося знайти таку інформацію:

  «28.09.2017 р. енергоблок №2 ВП ЮУАЕС працював на потужності NЕЛ=600 МВт.

  О 04:20 дією захисту "втрата збудження" турбогенератора №2 енергоблок відключився від електромережі та був розвантажений та переведений у стан "мінімально контрольований рівень". http://www.snrc.gov.ua/nuclear/uk/p...ssionid=58295BBFCD7DA454E6DF4AB1E48CB0E0.app2

  З турбогенератором все ясно - якщо він розрахований на постійну роботу на потужності 1000 МВТ, а його примушувати працювати на 600 і менше, то збудження можна й «загубити». А ось з реактором ситуація дуже небезпечна.

  Реактор - це серце ядерного енергоблоку. Він розрахований на 30 років безпечної експлуатації у номінальному режимі 1000 МВт. І замінити його не можна при ремонтах та продовженнях, і відремонтувати. Проектом передбачено 30 років роботи. І то, при умові, що його не будуть примушувати працювати у нештатних режимах. Тим більше - не будуть постійно його запускати та зупиняти внаслідок безлічі «незначних порушень». Пуски-останови реактора однозначно лімітовані. Їх кількість відповідає терміну проектної експлуатації. Минуло 30 років роботи другого енергоблоку. Як кажуть, перехрестись, та виведи його з експлуатації. Але його примусили працювати ще 10, потім - ще 10, потім - ще 10 ... Любої хвилини «ветхий» реактор може перетворитися у ядерну бомбу. І, начебто, з метою прискорити цей момент, аесівці почали експериментувати, примушуючи енергоблок видавати то більше , то менше проектної потужності.

  Цього разу «енергоблок відключився від електромережі та був розвантажений та переведений у стан "мінімально контрольований рівень". Але цілком можливий і другий варіант - зношене обладнання не змогло забезпечити такий перехід і ланцюгова реакція вийщла з-під контролю. Так було й під час експерименту на Чорнобильській АЕС.

  Це означає перетворення «мирного атому» у «ядерного джина». За лічені хвилини ядерний реактор перетворюється у ядерну бомбу, начинка якої - близько 100Т ядерного палива. А поряд, у блочному басейні витримки - відпрацьоване ядерне паливо. А поряд - ще два енергоблоки з такими ж боєприпасами. І не треба ядерної війни.

  З Фукусімської АЕС забруднена вода скидалася у море. А куди вона потече з ЮУ АЕС?

  Дорога одна - по Бугу до Чорного моря, роблячи чорною нашу землю та мертвими населені пункти.

  Чи зможемо ми примусити аесівців припинити гешефт- гру у ядерну рулетку?

  Це залежить від кожного з нас. Будемо боротися за своє конституційне право на здорове довкілля - воно в нас буде. Залишимося ідіотами - лишимося своєї Батьківщини.

  «Часом мені здається, що існує якийсь мозковий центр, що працює на самоліквідацію цієї держави, навіть не так руками її ворогів, як зусиллями власних тут ідіотів...» Ліна Костенко
  А мені не здається. Я впевнений у цьому. Тому що ліквідація держави відбувається по класичному сценарію.https://news.pn/ru/public/99657 І зброя на цій війні - кредити, а боєприпаси - проценти. Україна вже не здатна обслуговувати свої забов’язання по кредитам. І покірно виконує вимоги банкірів. З окупованої держави, де бізнес і влада поводяться як окупанти ,вивозяться сировина, чиста електроенергія та раби. Довкілля руйнується. Населення, яке не задіяне у цьому процесі, знищується. Втрати населення України за роки "незалежості", мабуть, більше, ніж за другу світову та всі голодомори.

  Сергій Колєсніков 28.09.17
   
 5. Сын Болозевича

  Сын Болозевича новичок

  Регистрация:
  30 авг 2015
  Сообщения:
  6
  Симпатии:
  0
  Баллы:
  0
  СТОРІНКУ НЕ ЗНАЙДЕНО !
   
 6. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.025
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Яку саме?
   

Поделиться этой страницей