Ексампей скитів - в околицях Вознесенська?

Тема в разделе "История", создана пользователем Artur, 29 июн 2013.

 1. Artur

  Artur местный

  Регистрация:
  15 фев 2012
  Сообщения:
  319
  Симпатии:
  28
  Баллы:
  0
  Адрес:
  Camelot (Voznesensk).
  Письменник Іван Білик висунув припущення, що місцевість, яку Геродот описав як Ексампей, знаходилася при впадінні Мертвоводу в Буг. http://fb2.booksgid.com/content/3D/van-blik-zolotiy-ra/85.html Дивно, що на цю тему в нашому місті не звернули увагу. Алсо, є альтернативна точка зору щодо місця, де був Ексампей http://uk.wikipedia.org/wiki/Червонозорівка

  Добавлено через 8 минут 0 секунд
  Пардон, тема піднімалась http://ngorod.mk.ua/index.php/voznesenchina/1733-2011-08-03-06-59-33 але тут дана зовсім інша етимологія.
   
  1 человеку нравится это.
 2. Тема интересная, особенно для чёрных археологов, как по мне наше государство не готово к такого рода открытиям разве что с целью наживы.
   
 3. Artur

  Artur местный

  Регистрация:
  15 фев 2012
  Сообщения:
  319
  Симпатии:
  28
  Баллы:
  0
  Адрес:
  Camelot (Voznesensk).
  Взагалі то історія Вознесенська і Вознесенщини не написана. Скажімо, знаєте такий фактик, що Гіпанісом у греків звався не лише Південний Буг, але і Кубань? http://fb2.booksgid.com/content/94/stepan-nalivayko-tayemnic-rozkrivaye-sanskrit/34.html І що і тут і там мешкали племена, які звались дандарії? (там же). Схоже, зв’язки між річками почалися значно раніше переселення Бузького козачого війська на Гіпаніс-Кубань з Гіпаніса-Бугу. А про про алазонів-алізонів, які за Геродотом тут мешкали, чи багато можна сказать? http://uk.wikipedia.org/wiki/Алазони До речі, кому в голову прийшло, що Гіпаніс - це з грецької "Білий кінь"? http://uk.wikipedia.org/wiki/Герб_Южноукраїнська Білий кінь в давньогрецькій має бути щось Левкіппос.
   
 4. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.098
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0

Поделиться этой страницей