День незалежності України.

Тема в разделе "Власть и Общество (политика)", создана пользователем Kolesnikov, 23 авг 2016.

 1. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.098
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  День незалежності України.


  Одна маленька дівчинка сказала, що незалежність - це коли держава сама вирішує, як їй жити, а народ при цьому живе заможно.


  Україна окупована двічі. І ця окупація має вигляд айсбергу.


  Перша окупація - та, яку бачать всі. Це - окуповані Крим і Донбас.

  Другу, підводну частина айсбергу, не хоче бачити ніхто - це окупація держави мінялами (транснаціональні фінансові структури) https://news.pn/ru/public/99657


  Народ України, живе у рабстві, позбавлений правосуддя, отримуючи за свою працю рівно стільки, скільки потрібно, щоб він наступного дня знову вийшов на роботу.

  І мертві, і живі, і не народжені - кожен має на собі тавро мінял - довічний тягар міжнародних кредитів.

  Те населення держави, яке не потрібне для рабської праці, просто знищується (постійно діюча бойня АТО , зруйноване довкілля, непід’йомні тарифи, посмертна пенсія, отруєна вода, харчовий непотріб ...)

  З окупованої України вивозяться її природні ресурси ( залізо, ліс, зерно, чиста ел.енергія...), а її природа стає непридатною для існування людини.

  Економіка держави зруйнована, а сама держава перетворена у ринок збуту харчового та товарного непотребу.

  Інформаційний простір теж окупований і дуже успішно перетворює народ України у зомбованого раба у вишиванці, позбавленого розуму, інстинкту самозбереження, людської гідності, минулого та майбутнього.

  Колиска народу та берегиня його національної пам’яті - село, знищено. Там, де ще не так давно буяло життя, зіяють пустими проймами вікон зруйновані села.

  Влада України тільки крутить кермо держави, а напрямок визначають міняли. Влада перетворена у наглядача над рабами. На Україні вона тільки грабує державу та народ, а вчить своїх дітей, лікується та відпочиває за кордоном у «невеличких хатинках - палацах» у мальовничих куточках світу.

  Для мене день незалежності України - це свято тих, хто успішно окупував Україну і іграшка-цяценька для ошуканого зомбованого «самостійного» населення.

  Сумно, сумно аж за край!
   
 2. Yukon 2

  Yukon 2 новичок

  Регистрация:
  28 мар 2016
  Сообщения:
  42
  Симпатии:
  6
  Баллы:
  0
  Пол:
  Мужской

Поделиться этой страницей