COUBы

Тема в разделе "Фото-видео", создана пользователем pashka, 1 фев 2016.

 1. pashka

  pashka эксперт

  Регистрация:
  16 апр 2010
  Сообщения:
  1.188
  Симпатии:
  177
  Баллы:
  0
  На форуме появилась возможность вставлять медиа-файлы с сайта COUB
  эта тема для размещения роликов, автором которых Вы являетесь
   
 2. pashka

  pashka эксперт

  Регистрация:
  16 апр 2010
  Сообщения:
  1.188
  Симпатии:
  177
  Баллы:
  0
  Слідкуйте за нашим каналом COUB.com/neoforum матеріал збирається у Вознесенську та окрузі, 10 секундні ролики піднімуть вам настрій і не залишать байдужим.
  Усім доброго дня!

  «Coub» («куб») — сайт-відеохостинг, який дозволяє своїм користувачам публікувати короткі зациклені відеоролики з несинхронним звуковим супроводом — «куби». Проект, аналогічний сервісу «Vine» від компанії «Twitter», стартував у квітні 2012 року. У грудні 2013 був випущений клієнт сайту під iOS .
  Сайт дозволяє користувачам публікувати короткі зациклені відеоролики (тривалістю до 10 секунд)[1] — «куби» [2]. Ролики можуть мати звуковий супровід, що не синхронізований зі своїм вмістом і значно перевищує за тривалістю відеофрагмент. Втім, можна домогтися синхронності звукової доріжки і відео, якщо досягти кратності їх тривалості.

  Ролики можуть бути як завантажені на сайт з пам'яті комп'ютера, так і імпортовані з сервісів «YouTube» та «Vimeo». Додаток під iOS, в свою чергу, підтримує завантаження відео і звуку тільки з пам'яті пристрою. Звукову доріжку розпізнає робот і дає посилання на iTunes.
   
 3. pashka

  pashka эксперт

  Регистрация:
  16 апр 2010
  Сообщения:
  1.188
  Симпатии:
  177
  Баллы:
  0
  таймлапс + coub

   

Поделиться этой страницей