Чергова позачергова.

Тема в разделе "Власть и Общество (политика)", создана пользователем Kolesnikov, 13 сен 2016.

 1. Kolesnikov

  Kolesnikov эксперт

  Регистрация:
  20 сен 2012
  Сообщения:
  1.098
  Симпатии:
  68
  Баллы:
  0
  Чергова позачергова сесія.

  На офсайті міста побачив оголошення : «15 вересня 2016 року скликається позачергова 15 сесія

  Сесія відбудеться о 15.00 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради за адресою: площа Центральна, 1 (3 поверх).На порядку денному питання «Про внесення змін до бюджету міста Вознесенська на 2016 рік».Попередній розгляд відбудеться на засіданні постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку міста, підприємництва, бюджету та залучення інвестицій – 15 вересня 2016 року о 14.00 у сесійній залі Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.» http://voznesensk.org/material/4678

  Це вже далеко не перша позачергова. Спробував їх перерахувати за допомогою офсайта - не вийшло. Стало шкода часу. Але вважаю, що позачергових було не менше чергових. Тобто, виключення стало правилом. Чи є у цьому потреба? Чи це - корупційні маніпуляції з бюджетними коштами ? Чи це - наслідок недолугого керівництва радою?

  Цікава хронологія останньої позачергової. 13.09.16 з’явилося оголошення на офсайті

  Матеріалів та Проекту рішення на сайті нема. 20 днів не висіли. Висновку юридичного відділу нема... Війна війною, але Регламенту треба дотримуватись. 15.09.16. о 14.00 відбудеться засідання всього однієї деп.комісії ( іншим знати не потрібно?), а вже через дві години почнеться сесія. Знову «на слух» будуть голосуватися бюджетні кошти. А якщо для цього потрібна сесія, то, вочевидь, грошовий потік спрямують не туди, куди він призначався. Кому це потрібно?

  Ось таке у нас САМО врядування. Голова виконавчої влади ( розпорядник коштів міського бюджету) через законодавчу владу міста ( депутатів міськради), якою він же й керує як Голова міськради, куди хоче, туди й скеровує бюджетні кошти. Система робить із мера міста двуГолового грошового монстра.

  Нажаль, ні члени виконкому, ні депутати міськради (за рідким виключенням) не наважуються заперечувати меру. А така спокуса , як правило, робить людину крадієм бюджетних коштів.

  На сайті жодного коментара. Мій коментар офсайт проковтнув, як завжди. Можливо, якщо мер дозволить, то він з’явиться разом з відповіддю. Ніяк не вдається прибрати комп’ютерну завісу між владою та громадою. Чому не зберігається коментар та відповідь на нього у автоматичному режимі? Якщо дії влади чисті і прозорі, то чого ховатися?

  На мій погляд, якщо у проведені позачергової сесії виникла нагальна потреба, то на офсайті повина з’явитися повна інформація з цього питання, Для того, щоб депутати та громада могли належним чином прийняти участь у вирішенні важливого для громади питання.

  А поки що, як завжди, використання грошей громади проводиться одноосібно та таємно від громади. А це, в свою чергу, дає підстави звинувачувати владу у корупції.
   

Поделиться этой страницей